World of Soccer Online

Online Futbol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Johannes Eski
Windows işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz World of Soccer, internet üzerinden gerçek rakiplerle oynayabileceğiniz çok eğlenceli bir online futbol oyunudur.

Windows işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz World of Soccer, internet üzerinden gerçek rakiplerle oynayabileceğiniz çok eğlenceli bir online futbol oyunudur.

90'lı yıllarda pc kullanıcısı jenerasyonun aşina olduğu, dünya çapında üne sahip Sensible Soccer oyununun formatında dizayn edilmiş olan World of Soccer, oyunseverlere nostalji yaşatacak türden bir yapım olarak göze çarpıyor. Oyunda yapmanız gereken, internet bağlantınız açıkken bir takıma dahil olmak ya da kendi takımınızı yaratarak rakiplerle karşılaşmak. Oyunda sadece tek futbolcuyu yönlendirebiliyorsunuz. Bu haliyle gerek kendi takımınız gerekse rakip takım olmak üzere tamamen gerçek kişilerle oynuyor olmanız son derece heyecanlı bir rekabet sağlıyor.

World of Soccer Online oyunu için gerekli olan sistem gereksinimleri; Windows Xp ve üzeri işletim sistemi, 100 Mb alan, 1 Gb RAM ve internet bağlantısı.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
World of Soccer Online indir